KGM31DR72H152KU
DigiKeys varenummer
478-KGM31DR72H152KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31DR72H152KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31DR72H152KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31DR72H152KU
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31DR72H152KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)