KGM31DR72D223JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 6.216
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
0.022 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31DR72D223JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31DR72D223JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31DR72D223JU
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31DR72D223JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)