KGM31BR72A681KT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 6.480
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 78
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
680 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BR72A681KT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BR72A681KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BR72A681KT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BR72A681KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)