KGM31BR72A152JM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 10
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Direkte
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1500 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BR72A152JM
DigiKeys varenummer
478-KGM31BR72A152JMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BR72A152JM
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BR72A152JM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)