KGM31BR71H823KM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 10.851
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
Direkte
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
På lager: 7
0.082 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BR71H823KM
DigiKeys varenummer
478-KGM31BR71H823KMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BR71H823KM
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BR71H823KM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)