KGM31BR71H562JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.980
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.289
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
5600 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BR71H562JT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BR71H562JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BR71H562JT
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BR71H562JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)