KGM31BR71H473KT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BR71H473KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31BR71H473KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31BR71H473KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BR71H473KT
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31BR71H473KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)