KGM31BCG2D221FT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
220 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BCG2D221FT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BCG2D221FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BCG2D221FT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BCG2D221FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)