KGM31BCG2A561FT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
På lager: 607
560 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BCG2A561FT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BCG2A561FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BCG2A561FT
Beskrivelse
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BCG2A561FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)