KGM31BCG2A391GT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 988
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
390 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31BCG2A391GT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BCG2A391GTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BCG2A391GT
Beskrivelse
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31BCG2A391GT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)