KGM31AR72D683JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.068 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31AR72D683JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31AR72D683JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31AR72D683JU
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM31AR72D683JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)