KGM31AR72D333KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 6.594
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
Direkte
YAGEO
Johanson Dielectrics Inc.
KEMET
På lager: 905
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
0.033 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31AR72D333KL
DigiKeys varenummer
478-KGM31AR72D333KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31AR72D333KL
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 200V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31AR72D333KL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)