KGM31AR72A334MU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 610
Datablad
Similar
TDK
På lager: 310
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.33 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31AR72A334MU
DigiKeys varenummer
478-KGM31AR72A334MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31AR72A334MU
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)