KGM31ACG1E822GU
DigiKeys varenummer
478-KGM31ACG1E822GUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31ACG1E822GUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31ACG1E822GUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31ACG1E822GU
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8200 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM31ACG1E822GU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)