KGM31ACG1E822FU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
8200 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31ACG1E822FU
DigiKeys varenummer
478-KGM31ACG1E822FUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31ACG1E822FU
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31ACG1E822FU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)