KGM21NR71H223MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4.369
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 16.268
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
Direkte
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.022 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21NR71H223MM
DigiKeys varenummer
478-KGM21NR71H223MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21NR71H223MM
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21NR71H223MM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)