KGM21NR71H103KT
DigiKeys varenummer
478-KGM21NR71H103KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21NR71H103KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21NR71H103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21NR71H103KT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM21NR71H103KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)