KGM21NR71C683KT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4.000
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.068 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21NR71C683KT
DigiKeys varenummer
478-KGM21NR71C683KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21NR71C683KT
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21NR71C683KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)