KGM21BCG2D8R2BT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2D8R2BTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2D8R2BT
Beskrivelse
CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.2 pF ±0,1pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2D8R2BT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)