KGM21BCG2D470JT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2D470JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21BCG2D470JTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21BCG2D470JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2D470JT
Beskrivelse
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2D470JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)