KGM21BCG2D470FT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
47 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG2D470FT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2D470FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2D470FT
Beskrivelse
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2D470FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)