KGM21BCG2D150JT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | KGM21BCG2D150JT |
Beskrivelse | CAP CER 15PF 200V C0G/NP0 0805 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | KGM21BCG2D150JT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm) |
Tolerance ±5% | Tykkelse (maks.) 0,037" (0,94mm) |