KGM21BCG2D100FT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2D100FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21BCG2D100FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21BCG2D100FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2D100FT
Beskrivelse
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2D100FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)