KGM21BCG2A1R5CT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2A1R5CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21BCG2A1R5CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21BCG2A1R5CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2A1R5CT
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 100V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2A1R5CT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)