KGM21BCG1H180FT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
Knowles Syfer
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
18 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG1H180FT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG1H180FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21BCG1H180FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21BCG1H180FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG1H180FT
Beskrivelse
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG1H180FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)