KGM21BCG1C152JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.044
Datablad
Similar
Similar
Direkte
KEMET
Direkte
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
Knowles Syfer
1500 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG1C152JT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG1C152JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG1C152JT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG1C152JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)