KGM21AR72D682KU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
6800 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21AR72D682KU
DigiKeys varenummer
478-KGM21AR72D682KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21AR72D682KU
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 200V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21AR72D682KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)