KGM21AR72D123MU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
På lager: 179
0.012 µF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21AR72D123MU
DigiKeys varenummer
478-KGM21AR72D123MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21AR72D123MU
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21AR72D123MU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)