KGM21AR72D103JU
DigiKeys varenummer
478-KGM21AR72D103JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21AR72D103JUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21AR72D103JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21AR72D103JU
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM21AR72D103JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)