KGM21ACG1E392FU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 4.894
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
3900 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21ACG1E392FU
DigiKeys varenummer
478-KGM21ACG1E392FUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21ACG1E392FU
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21ACG1E392FU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)