KGM21ACG1C822FU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
8200 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21ACG1C822FU
DigiKeys varenummer
478-KGM21ACG1C822FUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21ACG1C822FU
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 16V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21ACG1C822FU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)