KGM15ACG2D180JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Billede for KGM15ACG2D180JT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG2D180JT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2D180JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2D180JT
Beskrivelse
CAP CER 18PF 200V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2D180JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)