KGM15ACG2A4R7DT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.338
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 506
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
4.7 pF ±0,5pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG2A4R7DT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2A4R7DTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2A4R7DT
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2A4R7DT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)