KGM15ACG2A271KT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 32.907
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 161
Datablad
Similar
På lager: 0
Similar
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
TDK
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
270 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG2A271KT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2A271KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2A271KT
Beskrivelse
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2A271KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)