KGM15ACG2A221KT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2A221KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG2A221KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG2A221KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2A221KT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2A221KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)