KGM15ACG2A1R8BT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
YAGEO
1.8 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG2A1R8BT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2A1R8BTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2A1R8BT
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2A1R8BT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)