KGM15ACG2A151GT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG2A151GTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG2A151GTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG2A151GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG2A151GT
Beskrivelse
CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG2A151GT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)