KGM15ACG1H821GT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 12.135
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 655
YAGEO
820 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG1H821GT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG1H821GTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG1H821GTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG1H821GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG1H821GT
Beskrivelse
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG1H821GT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)