KGM15ACG1H681FT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG1H681FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG1H681FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG1H681FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG1H681FT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG1H681FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)