KGM15ACG1H331FT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG1H331FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG1H331FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG1H331FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG1H331FT
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG1H331FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)