KGM15ACG1H181JT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | KGM15ACG1H181JT |
Beskrivelse | CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 180 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | KGM15ACG1H181JT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm) |
Tolerance ±5% | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |