KGM15ACG1H101GT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
100 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15ACG1H101GT
DigiKeys varenummer
478-KGM15ACG1H101GTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15ACG1H101GTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15ACG1H101GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15ACG1H101GT
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15ACG1H101GT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)