KGM05AR71H681JH
DigiKeys varenummer
478-KGM05AR71H681JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05AR71H681JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05AR71H681JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05AR71H681JH
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05AR71H681JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)