KGM05AR71E102MH
DigiKeys varenummer
478-KGM05AR71E102MHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05AR71E102MHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05AR71E102MHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05AR71E102MH
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM05AR71E102MH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)