KGM05AR71C333JH
DigiKeys varenummer
478-KGM05AR71C333JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05AR71C333JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05AR71C333JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05AR71C333JH
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05AR71C333JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)