KGM05AR71C102MN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 94.023
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 415
KEMET
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1000 pF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM05AR71C102MN
DigiKeys varenummer
478-KGM05AR71C102MNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM05AR71C102MN
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 16V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM05AR71C102MN Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)