KGM05AR71A823KN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
0.082 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM05AR71A823KN
DigiKeys varenummer
478-KGM05AR71A823KNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM05AR71A823KN
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 10V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM05AR71A823KN Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)