KGM05ACG1H820JH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H820JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1H820JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1H820JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H820JH
Beskrivelse
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H820JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)