KGM05ACG1H3R9BH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H3R9BHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1H3R9BHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1H3R9BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H3R9BH
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
3.9 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H3R9BH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)