KGM05ACG1H3R3CH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H3R3CHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1H3R3CHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1H3R3CHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H3R3CH
Beskrivelse
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H3R3CH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)